Medaliści I eliminacji GPT w bilarda

Bartek wygrywa pierwszą eliminację GPT w bilarda

Wczoraj zainaugurowaliśmy kolejny cykl turniejów bilardowych w naszym klubie.
Frekwencja zaskoczyła nie tylko nas, ale i samych uczestników - bowiem 31 zawodników rywalizujących w organizowanych przez nas zawodach było ostatni raz około trzech lat temu. Graliśmy systemem 2 KO + puchar w odmianę 9-bil do 5 wygranych partii. Po wyczerpujących kilkugodzinnych zmaganiach około godziny 22.00 poznaliśmy triumfatora - został nim zawodnik Reslogistic Trójkąta Rzeszów Bartosz Bielec💪 .W meczu finałowym Bartek pokonał 5-2 tarnowianina Wojtka Goska. Trzecie miejsca zajęli Krystian Niebieszczanski(Reslogistic) i Adam Wisz(Ósemka Rzeszów).
Dziękujemy wszystkim za obecność a całemu podium - Gratulujemy!!!!!
Na kolejny turniej zaliczany do cyklu GP Trójkąta zapraszamy dopiero 6 maja.
Wcześniej, bo już 26 lutego na godzinę 11.00 zapraszamy do naszego klubu na I eliminację do Mistrzostw Polski Amatorów.

696 095 189
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

Wynajmujemy sale pod imprezy: integracyjne, urodzinowe, okolicznościowe. Zajmujemy się organizacją turniejów bilardowych, darta i piłkarzyków dla firm, studentów oraz wszystkich chętnych. Prowadzimy naukę gry w bilard.