WALDEK WYGRYWA PO RAZ KOLEJNY, MAREK ROZBIJA BANK!!!

W sobotni wieczór rozegraliśmy kolejny VI już turniej soft darta. Po raz kolejny w finale zawodów zameldował się Waldemar Czajkowski. W poprzednim turnieju recepty na wygranie z nim nie znalazł Robert Korab, wczoraj Sebastian Zięba. Sobotni finał lepiej zaczął popularany "Seba", który objął prowadzenie w meczu wieczoru. Waldek doprowadził do remisu, później poszedł za ciosem i wygrał kolejne dwa legi i cały turniej. Dzięki temu zwycięstwu zdecydowanie umocnił się na pozycji lidera rankingu. Drugim wygranym tego dnia został Marek Lenart z Krosna, który po rzutach 2× triple 20 i 20 (140pkt) rozbił bank w jackpocie.
W zawodach wzięło udział 22 zawodników, w tym jedna dziewczyna. Tradycyjnie przyjechali do nas reprezentanci Krosna, Jarosławia, oraz nowy zawodnik z Wiśniowej Marcin Szteliga z kolegą Nikodemem Hawajem. Ten ostatni jak na swój pierwszy turniejowy występ spisał się bardzo solidnie zajmując wysokie 7 miejsce.
Zgłoszone wybryki:
Waldemar Czajkowski- 180, 15 lotka
Sebastian Zięba- 171, zejście 120
Dziękujemy wszystkim za udział i sportową rywalizację, kibicom za kulturalny doping i zawsze wspaniałą atmosferę.
Na kolejny turniej darta zaliczanego do V GP Trójkąta zapraszamy w sobotę 14 marca na godzinę 17.00
Wszystkie wyniki turnieju można zobaczyć w linku ponizej:
https://cuescore.com/…/TURNIEJ+DARTA+501+DOUBLE+OUT…/7291974
Przypominamy, że cały czas prowadzimy zapisy do VI edycji Ligi Darta. Zgłosić do Ligi można się w klubie, u organizatora Tomasza Sadlika, lub prowadzącego TLD Kamila Marcinka.