Na zdjęciu finaliści turnieju

Waldek wygrał turniej, a Tomek Jackpota

 W sobotę 25 stycznia rozegraliśmy kolejny turniej soft darta zaliczanego do V GP Trójkąta. Na starcie zawodów pojawiła się cała śmietanka rzeszowskiego darta, oraz zaprzyjaźnione ekipy z Krosna i Jarosławia.
W gronie 29 uczestników znalazły się 3 Panie, co nas bardzo cieszy. Najlepiej z kobiet zaprezentowała się Zosia Kensy, która ostatecznie zajęła 9 miejsce- GRATULACJE należą się tym bardziej , gdyż darterka dopiero zaczyna swoją przygodę z dartem.
Wśród panów niespodzianki nie było. Zawodnik Trójkąta, Waldemar Czajkowski w finale zawodów wygrał z Robertem Korabem 3-1. Trzecie miejsce zajął Sebastian Zięba, czwarte Marek Lenart z Krosna, piąty Krzysiek Mikielski z Jarosławia i Jarek Szabat (Trójkąt).
Emocji nie zabrakło w jackpocie, w którym do wygrania była niezła sumka gotówki. Do udziału w tej zabawie zgłosiło się 23 uczestników turnieju. Zadaniem dla każdego było rzucenie 3 lotkami powyżej 133 pkt.
Jako trzeci rzucał Tomek Sadlik, który pierwszą lotką ustrzelił triple 5, drugą lotką celownik skierował bardziej w prawo i ustrzelił triple 20, trzecią identycznie jak poprzednią. Na tablicy zaświecił się wynik 135 i Tomek mało nie oszalał z radości https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1/16/1f600.png");">😀. Minęła chwila a radość byłaby podwójna, gdyż do tarczy podszedł Krzysiek Furman, który rzucił 2× triple 19, trzecia lotka o włos zboczyła z kursu i trafiła triple 3. Na tablicy zaświecił się wynik 123, jednak to o 10 pkt za mało by móc zgarnąć połowę jackpotahttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/1/16/1f629.png");">😩.
Zgłoszone wybryki:
Waldemar Czajkowski- 180, 17 SL
Krzysztof Furman - 171
Sebastian Zięba- 171, HF 110
Mateusz Nosek-171
Wszystkie wyniki turnieju można zobaczyć w linku ponizej:
https://cuescore.com/…/V+TURNIEJ+DARTA+501+DOUBLE+O…/7175015
Dziękujemy wszystkim za swietną zabawę, niesamowite emocje i sportową rywalizację.
Na kolejny turniej zaliczany do V GP Trójkąta zapraszamy w sobotę 15 lutego niezmiennie o godzinie 17.00
Do zobaczenia przy tarczach.