Furman i Czajkowski
Krzysztof Furman i Waldemar Czajkowski

Waldek, Waldek, Waldek !!!

Tak w dniu wczorajszym po finałowym meczu darta skandowali wszyscy znajdujący się na sali gier uczestnicy oraz kibice.
Waldemar Czajkowski, bo o nim tutaj mowa, wygrał pierwszy turniej zaliczany do II GP Trójkąta. W finale pokonał zwycięzcę turnieju finałowego I GP - Krzyśka Furmana.
  Waldek do finału szedł jak burza pokonując kolejno: Klimaszewskiego Krzyśka (2-0), Noska Mateusza (2-0), Kościółka Tomka (2-0), a w meczu którego stawką był finał, pokonał zawsze groźnego Koraba Roberta. Krzysiek w pierwszej rundzie trafił na zwycięzcę rankingu I GP Sebastiana Ziębę, pokonując go 2-0, w następnej rundzie został ograny przez "Żyrafa" (2-0). Po lewej stronie drabinki ,,Kris" już nie miał sobie równych wygrywając kolejno z Klimaszewskim Krzyśkiem (2-0), Plisiem Pawłem (2-0), Sadlikiem Tomkiem (2-0), Ziębą Sebastianem (2-0). W meczu o wejście do finału zrewanżował się "Żyrafowi" wygrywając 3-1. W finale lepiej zaczął Krzysiek wygrywając pierwszy mecz 3-2, ale Waldek znany ze swojej waleczności nie poddał się i w drugiej odsłonie pokonał "Krisa" 3-1, co dało mu pierwsze upragnione miejsce w II GP TRÓJKĄTA. Trzecie miejsce zajął Korab Robert, czwarte Zięba Sebastian, piąte Tomki - Kościółek i Sadlik. Po wręczeniu pucharów zwycięzca zaprosił wszystkich na "jednego". Warto dodać, iż Waldek, zawodnik naszego klubu, nie przypadkowo wygrał swój pierwszy turniej w GP, ponieważ solidnie przepracował okres letni, trenując 3 razy w tygodniu. Jeszcze raz ogromne gratulacje dla zwycięzców, a wszystkich zawodników zapraszamy na kolejny II turniej GP Trójkąta, który odbędzie się 15 października o godz. 16:00

logo Trójkąt
Klub bilardowy Trójkąt
ul.Aleksandra Fredry 7A
35-005 Rzeszów
884 333 972
696 095 189
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

Wynajmujemy sale pod imprezy: integracyjne, urodzinowe, okolicznościowe. Zajmujemy się organizacją turniejów bilardowych, darta i piłkarzyków dla firm, studentów oraz wszystkich chętnych. Prowadzimy naukę gry w bilard.