Turniej darta 03.10.2015

Zwycięzcą zawodów został Krzysiek Furman,który w finale ograł Witka Dziepaka 3-2.Witek po krótkiej przerwie(10 lat) nie rzucania lotkami w trzecim swoim turnieju zaliczył już podium,a nie wiadomo czy nie zostałby zwycięzcą, gdyby nie stalowe nerwy Krzyśka. W piątej partii żadnemu z finalistów nie udało się zejść do 0 podwójną liczbą. O wygranej zadecydowało, który z nich rzuci bliżej środka tarczy. Po rzucie Witka widownia oszalała,wszyscy zaczęli klaskać i krzyczeć Witek,Witek-ponieważ jego rzut o włos
chybił środek.Do tarczy podszedł Krzysiek,który powstrzymał nerwy na wodzy i trafił w sam środek tarczy.Kibice "Dziurawej beczki" wydawali okrzyki radości i przybijali piątki zwycięzcy,po czym udali się do baru Trzecie miejsce zajął pnący się w górę w klasyfikacji generalnej Dariusz Jamrozek,czwarte miejsce dla zawodnika "Trójkata" Michała Solińskiego,który w darta gra od 5 miesięcy!
  W zawodach padł rekord frekwencji-udział wzięło 29 zwolenników okrągłej tarczy. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i kibicowanie i zapraszamy na kolejny turniej , który odbędzie się 07.11.15

logo Trójkąt
Klub bilardowy Trójkąt
ul.Aleksandra Fredry 7A
35-005 Rzeszów
884 333 972
696 095 189
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

Wynajmujemy sale pod imprezy: integracyjne, urodzinowe, okolicznościowe. Zajmujemy się organizacją turniejów bilardowych, darta i piłkarzyków dla firm, studentów oraz wszystkich chętnych. Prowadzimy naukę gry w bilard.