Na zdjęciu uczestnicy turnieju

Sebastian najlepszym darterem IX turnieju zaliczanego do GP Trójkąta !!!

W sobotę 18 maja w naszym klubie został rozegrany kolejny turniej Darta 501 double out (soft) . Zawody przyciągnęły 18 fanatyków precyzyjnych rzutów lotkami do tarczy. Bardzo miło było nam gościć zawodników z Krosna, Jarosławia, oraz znanych rzeszowskich trójkątowych wymiataczy.
W finale zawodów spotkali się Sebastian Zięba (Trójkąt Rzeszów) , oraz krośnianin Marek Lenart. O ile gra Marka jest ostatnio bardzo równa, gdyż w ostatnich 5 turniejach(nie licząc Mistrzostw Podkarpacia) meldował się zawsze na podium lub tuż poza nim, to ostatnia forma Sebastiana była jego przeciwieństwem(4 turnieje bez większych rezultatów). Jednak popularny "Seba" znany jest z tego, że buduje formę na turniej Masters, który zbliża się wielkimi krokami. Potwierdził to w finale. Po przegranym pierwszym meczu, w drugim wygrywa z Markiem 3-1 i pokazuje, że w turnieju finałowym trzeba się będzie z nim liczyć. Na trzecim miejscu zawody ukończył Jarek Szabat, czwarty był Waldemar Czajkowski (obaj Trójkąt Rzeszów). Wyniki z turnieju można zobaczyć tutaj:
https://cuescore.com/…/IV+GP+Tr%C3%B3jk%C4%85ta+-+D…/5345018
Natomiast aktualny ranking po IX turniejach dostępny jest tutaj:
http://bilard-rzeszow.pl/r…/174-ranking-4-edycji-gpt-w-darta
Bardzo dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę, emocje i sportową rywalizację. Pozdrawiamy Dariusza Szakiela, który bardzo miło i przyjemnie pożegnał się z całą ekipą darterską, ponieważ nazajutrz wylatywał do pracy za granicę.????????????
Na ostatni 10 turniej zapraszamy w dniu 8 czerwca niezmiennie na godzinę 17.00