Finaliści I Otwartych Mistrzostw Podkarpacia w darta

I Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w darta

W sobotę 02.04.16 w naszym klubie zostały rozegrane I Mistrzostwa Podkarpacia w darta 501 double out (soft). Swoją obecnością zaszczycili nas zawodnicy z Krakowa, Dębicy, Krosna, Leżajska, Mielca, a nawet z Wrocławia, ale najliczniejszą grupę stanowili uczestnicy z Rzeszowa. W sumie do zawodów zgłosiło się 43 fanatyków okrągłej tarczy :)  Zwycięzcą został zawodnik Krakowskiego "Sportbaru"- Krzysztof Kciuk, który w finale pokonał Huberta Paradysza z Trześniowa (5-0, 5-1). Krzysiek dwukrotnie musiał wygrać w finale, ponieważ w IV rundzie na lewą stronę wysłał go reprezentant Krosna Adrian Michna. Po drugiej stronie drabinki Krakowianin nie zaznał już porażki eliminując kolejno: Sławka Parkitnego (Dębica), Tomka Dul (Mielec), Darka Furmana (Rzeszów), a w meczu, którego stawką był finał, nie dał szans Adrianowi, któremu zrewanżował się za wcześniejszą porażkę. Hubert w drodze do finału wygrywał kolejno z: Pawłem Plisiem (Rzeszów), Markiem Hawrotem (Krosno), Andrzejem Chmielem, Tomkiem Kościółkiem (Rzeszów), Tomkiem Dul, a w meczu o finał z Adrianem Michna.
Finał to już popis gry Krzyśka, który oddał tylko jednego lega. O poziomie gry jaki reprezentował zawodnik "Sportbaru", może świadczyć skończenie lega "12" lotką, co spotkało się z aplauzem publiki znajdującej się w naszym klubie. Warto dodać, że triumfator kilka legów zakończył też w piątej rundzie. Zwycięzca otrzymał również pizze ufundowaną przez pizzerię "Laguna", w nagrodę za najwyższą ilość punktów rzuconych w jednej rundzie (w meczu z Darkiem Siarą rzucił dwa maxy). Trzecie miejsce zajął wspomniany wcześniej Adrian Michna, czwarte Dariusz Furman. Zaraz po dekoracji, około godziny 22:00 rozegrano kolejne pojedynki, tym razem rywalizowały panie i pary. Mistrzami Podkarpacia parami zostali Adrian Michna wraz z Hubertem Paradyszem, pokonując w finale Mateusza Noska i Tomka Kościółka (Trójkąt Rzeszów). Trzecie miejsce zajęła para Korab Robert, Ptak Sergiusz (Royal Rzeszów).
  Wśród pań bezkonkurencyjną okazała się Milena Cieloch z Rzeszowa, która w finale pokonała Natalię Nowak. Trzecie miejsce zajęła Ewelina Paśkiewicz, która rzuciła największą ilość punktów w jednej rundzie (133 pkt).
  Chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować Marszałkowi Województwa Podkarpackiego Władysławowi Ortylowi za ufundowanie pięknych pucharów dla najlepszych zawodników Mistrzostw Podkarpacia, firmie Reslogistic głównemu sponsorowi Mistrzostw oraz radiu WAWA i Nowinom24 za objęcie patronatem naszego turnieju.
Dziękujemy wszystkim zaprzyjaźnionym bywalcom klubu za pomoc w zorganizowaniu Mistrzostw, a w szczególności Krzyśkowi Klimaszewskiemu, braciom Furman oraz wspaniałej parze Milenie Cieloch i Piotrkowi Pachoł.
  Dziękujemy również wszystkim za znakomitą zabawę, miłą atmosferę i wspaniały doping.
Zapraszamy wszystkich na II Mistrzostwa Podkarpacia za rok.

696 095 189
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

Wynajmujemy sale pod imprezy: integracyjne, urodzinowe, okolicznościowe. Zajmujemy się organizacją turniejów bilardowych, darta i piłkarzyków dla firm, studentów oraz wszystkich chętnych. Prowadzimy naukę gry w bilard.