Michał i Maciek mają się ku sobie :)

Na pierwszym turnieju piłki stołowej w losowaniu D.Y.P los połączył Maćka i Michała. Jeśli pamiętacie... wygrali wtedy zawody. Na VII turnieju, który odbył się w naszym klubie 25.09.15, los znowu chciał by zagrali razem i... znów zwyciężyli. W finale pokonali niesamowitego tego dnia Miłosza Dudzińskiego, który tylko w pierwszej rundzie zagrał w duecie. W następnych fazach turnieju grał już sam, ponieważ jego partnerka z ważnych powodów musiała opuścić zawody. Nie przeszkodziło mu to jednak w drodze po srebro. Największy opór w meczu o finał postawił mu Tomasz Majka (aktualny mistrz Rzeszowa w singlu). Warto dodać, że Tomasz widząc, iż Michał gra sam, postanowił wyrównać szanse i do tego pojedynku przystąpił bez swojej córki Maleny. Mecz zakończył się wynikiem 7-6 dla Miłosza.
Nagrodę sponsorowaną przez Rzeszowskie "MULTIKINO" dla najlepszej zawodniczki turnieju znowu powędrowało w ręce Maleny ,która wraz ze swoim tatą zajęła trzecie miejsce.
W turnieju wzięło udział 11 duetów!!!
Wszystkim zawodnikom i kibicom bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy 16.10.15 na kolejny już VIII TURNIEJ w piłkarzyki!!!

696 095 189
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

Wynajmujemy sale pod imprezy: integracyjne, urodzinowe, okolicznościowe. Zajmujemy się organizacją turniejów bilardowych, darta i piłkarzyków dla firm, studentów oraz wszystkich chętnych. Prowadzimy naukę gry w bilard.