Na zdjęciu uczestnicy Mastersa

Tanas po raz trzeci!!!

Po całorocznych zmaganiach, w niedzielę 22 grudnia przyszedł czas na podsumowanie rozgrywek Grand Prix Trójkąta w bilarda. Na starcie stawiła się najlepsza „szesnastka” rankingu i nie tracąc czasu na losowanie (pary znane były już wcześniej) rozpoczęto turniej Masters.
Kandydatów na wygranie Mastersa było wielu. Zawodnicy, którzy zakwalifikowali się do turnieju finałowego to niemal cała śmietanka podkarpackiego bilarda, w tym także prawie wszyscy zawodnicy Reslogistic Trójkąt Rzeszów, którzy w bieżącym sezonie uzyskali awans do bilardowej Ekstraklasy.
Już w pierwszej rundzie sypnęło niespodziankami – bracia Sadlik dość wyraźnie przegrali swoje pierwsze pojedynki z niżej notowanymi zawodnikami. Większość pojedynków było bardzo emocjonujących i nierzadko kończyły się zaskakująco. Wspomnieć można m.in. pojedynek Piotra Bujnego z Marcinem Tkaczykiem, w którym Piotr prowadził już 3:0 i ostatecznie przegrał 3:4, jak również mecz Tomasza Sadlika z Jakubem Dobrowolskim. Tutaj przy stanie 3:3 Kuba nie wbił prostej bili nr 9 na mecz i przegrał również 3:4.
Po długich i ciężkich bojach w półfinałach spotkali się Bartosz Bielec z Wojciechem Goskiem oraz Adam Wisz z Krystianem Tanasiewiczem, czyli same znane nazwiska. Do finału awansowali Wojtek i Krystian (oba mecze zakończyły się wynikami 4:5 !!!).
Finał również przyniósł sporo emocji, bo zakończył się wynikiem 5:3 dla będącego ostatnio w bardzo wysokiej formie Krystiana.
Warto dodać, że Krystian już trzeci raz z rzędu wygrywa turniej Masters GP Trójkąta.
Dziękujemy wszystkim za udział, sportową rywalizację, emocje, wspaniałą zabawę i atmosferę. Już w lutym zapraszamy na kolejny turniej zaliczany do V GP Trójkąta.
Dokładną datę i regulamin podamy wkrótce.
Wszystkie wyniki i przebieg turnieju można prześledzić na stronie Cuescorehttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png");">👇
https://cuescore.com/…/IV+Grand+Prix+Klubu+Tr%C3%B3…/6624707