Reslogistic na podium

Na starcie trzeciego turnieju z cyklu Grand Prix Trójkąta w bilarda, który odbył się w niedzielę 15 lipca w naszym klubie, pojawiło się 21 zawodników. W klubie pojawił się niemal cały skład miejscowej drużyny Reslogostic Trójkąt Rzeszów i to oni upatrywani byli w roli faworytów. Na turnieju nie zabrakło jak zawsze zawodników z Tarnowa i innych niedalekich miejscowości.

Początek turnieju - mecz z cyklu "przedwczesny finał", czyli pojedynek dwóch liderów zespołu Reslogistic: Wojtka Goska i Bartka Bielca. Tym razem lepszy okazał się rzeszowianin, który strącił Wojtka na lewą stronę drabinki. Wojtek o mało nie zaliczył klasycznej "prawej-lewej", bowiem z turnieju o mało nie wyeliminował go Dariusz Buczyński, przegrywając nieznacznie 3:4. Dużą niespodziankę sprawił Mateusz Rybka, który w swoim pierwszym meczu gładko pokonał Szymona Sadlika 4:1 !!!  Wygrana Mateusza nie była jego jednorazowym wybrykiem podczas turnieju - z turnieju wyeliminował również Jacka Pańczaka ( który również nie należy do najsłabszych), a w meczu o wejście do półfinału nieznacznie przegrał z Kubą Dobrowolskim.

Pary półfinałowe to: Szymon Sadlik i Wojtek Gosk oraz Kuba Dobrowolski i Bartek Bielec. Po ładnych i zaciętych pojedynkach w finale zameldowali się Wojtek i Kuba. Dla Wojtka to drugi start w turnieju Grand Prix i drugie zwycięstwo - w finale pewnie pokonał bowiem Kubę Dobrowolskiego 4:1.

W rankingu na czoło wyszedł Szymon Sadlik z nieznaczną przewagą nad niedzielnymi finalistami: Kubą i Wojtkiem.